Головна / Бокове меню

Бокове меню

 • 08.03.2016

  Державні закупівлі

  .

 • 05.02.2016

  Про нас

  Комунальне підприємство "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" Житомирської міської ради – це заклад охорони здоров’я для надання первинної та вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги жителям району. Директор КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" ЖМР Кухарук Ігор Васильович.

  До складу лікарні входить стаціонар (на 305 ліжок) та поліклініка, якою керує заступник директора з поліклінічного розділу роботи Шрамко Віктор Іванович.

  КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" Житомирської міської ради оснащена сучасними діагностичними та лікувальним обладнанням, що дає можливість підвищити якість медичної допомоги населенню, проводити складні інструментальні методи досліджень та надавати сучасний комплекс лікувальних заходів.

  В лікарні працює 824 чоловік, з них 156 лікарів, 383 середнього медичного персоналу, інші 285 осіб. Весь персонал висококваліфікований, про що свідчить велика кількість нагород, почесних грамот. В КП "Лікарня №2" Житомирської міської ради працює два заслужених лікаря України: Мельничук Анатолій Олександрович, Шрамко Віктор Іванович, п’ять відмінників охорони здоров’я.

  Завідуючий відділення гнійної хірургії Мельничук А.О. нагороджений орденами «Знак Пошани», «Трудового Червоного Прапора». В колективі працює два лауреати премії імені О.Ф. Гербачевського.

  Лікарня має низку сучасного медичного обладнання. Так в хірургічному відділенні № 1 функціонує лапароскопічна стійка, яка використовується як з діагностичною, так і з лікувальною метою. Зокрема, для уточнення діагнозу при патології органів черевної порожнини здійснюється діагностична лапароскопія, яка дає можливість під контролем зору обстежити хворий орган.

  При оперативному втручанні лапароскопічний метод зменшує травматичність під час операції і скорочує терміни післяопераційного періоду.

  Цифровий рентген-апарат, яким обладнано рентгенкабінет стаціонару, за лічені хвилини видає результати обстеження на екран. Згідно з сучасними вимогами, здійснюється цифрова обробка зображення, що у багато разів підвищує якість зображення і не вимагає повторного рентгенобстеження хворого. Інформація зберігається на цифрових носіях на необмежений термін, з можливістю роздрукувати результати у будь-який час.

  В приймально-діагностичному відділенні стаціонару та поліклініці функціонують два ендоскопи японського виробництва, які дозволяють на ранніх стадіях визначити та діагностувати онкопатологію та інші хвороби органів травлення.

  В міському центрі ішемічної хвороби та некоронарогенних захворювань серця використовується холтерівська система добового моніторування стану роботи серця, система добового моніторування артеріального тиску, електрокардіограф із додатковим програмним забезпеченням і розширеним комп'ютерним аналізом ЕКГ.

  В клініко-діагностичній лабораторії КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" Житомирської міської ради при лабораторних дослідженнях використовують сучасний бінокулярний мікроскоп, біохімічні аналізатори; гемакоагулометр. Ці прибори, згідно з регламентом обстежень, мають широкий спектр в лабораторній діагностиці.

  Жіноча консультація поліклініки  КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" Житомирської міської ради в своїй роботі використовує УЗ апарат експерт класу та два кольпоскопи, що дає можливість якісно обстежити жінок і виявити вчасно гінекологічну патологію.

  Здійснюється дворазовий УЗ - скринінг вагітних, що дає змогу виявити вади розвитку плоду на ранніх термінах вагітності та на 22-у тижні.

  В поліклініці КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" Житомирської міської ради повністю реорганізоване хірургічне відділення та відділення функціональної діагностики.

  Для осіб з обмеженими фізичними можливостями, для безперешкодного доступу їх до корпусів поліклініки та стаціонару, обладнанні пандуси. Проведені реконструкція пральні з оснащенням сучасними пральними машинами.

  Колектив КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" Житомирської міської ради докладає багато зусиль для відновлення здоров'я та збереження життя кожної людини.

  Архів новин

  Грудень 2019

  Медична реформа

 • 04.02.2016

  Правила прийому

  Правила прийому  на стаціонарне лікування ЦМЛ №2 (вул. Сабурова, 2а):
  Для проведення лікування необхідно направлення лікаря поліклініки за місцем проживання та результати амбулаторних обстежень.
  Прийом за плановими направленнями проводиться в будні дні з 9.00 до 18.00.
  За заявою можливе лікування пацієнтів, які не є жителями  Богунського району і міста Житомира.
  Додаткова інформація за телефоном: 0412 48-41-74;

  Поліклініка по вул. Л. Українки (вул. Л. Українки,  16):
  У   будні   дні   реєстратура  працює  з  7:30 – 19:00 .
  Викликати лікаря додому можна за номерами:   42-67-30;  42-48-55.
  Контактний   номер  телефону   для   довідок :     (0412) 42-48-62;  (0412)42-48-58.
  У вихідні дні поліклініка не працює.

 • 25.01.2016

  Контакти

  Комунальна установа Центральна міська лікарня № 2 м. Житомира

  Адреса: 10004, м. Житомир, вул. Романа Шухевича (Сабурова), 2-а

  Тел.: (0412) 48-41-30;

  Відділ кадрів: (0412) 41-67-10

   Приймально-діагностичне відділення: (0412) 41-69-30 (довідка цілодобово);

  email.: ztcml2@gmail.com;

  Центральна міська лікарня №2 на карті міста:

  Поліклініка Л. Українки

  Адреса: м.Житомир, вул.Лесі Українки 16

  Тел.: (0412) 42-48-62(0412)42-48-58.

  Поліклініка Л.Українки на карті міста:

 < 1 2