Головна / Бокове меню / Нові технології

Нові технології

На базі приймального відділення КУ ЦМЛ №2 функціонує сучасний ендоскопічний кабінет малоінвазивних методів діагностики та лікування. Який оснащений сучасною ендоскопічною апаратурою, автономною машинкою дезінфекції ендоскопів, наявна система кисневого забезпечення.

Колектив ендоскопії:

Лікар- ендоскопіст, хірург 2 категорії Савчин Олег Романович.

Мед.брат: Северенчук Володимир Вікторович

Мол.мед. сестра : Бойко Наталія Миколаївна

Проведення всіх обстежень може проводитись під внутрішньовенним знеболенням у супроводі лікаря анестезіолога.

Відділення ендоскопії здійснює:

 Відеоезофагогастродуоденоскопію з функцією НВЕ, колоноскопію, бронхоскопію, дуоденоскопію.

  • діагностичні дослідження та надання за їх результатами висновків з фото та відеофіксацією;
  • лікувальні ендоскопічні маніпуляції та операції на органах ШКТ, жовчовивідних шляхів та бронхів.
  • освоєння та впровадження в практику своєї роботи нових методів діагностичної та лікувальної ендоскопії. А саме: поліпектомія, ендоскопічний гемостаз за допомогою біполярної та аргоноплазмової коагуляції, абляція судинних аномалій, ендовенозне лікування варикозних вен стравоходу, встановлення внутрішньошлункових балонів для схуднення, папілотомії, видалення конкрементів жовчевивідних шляхів, операції при стравоході Баррета, вилучення сторонніх тіл, біопсії, тест на H. Pylori (уреазного тесту), хромоскопія та інше…
  • невідкладну медичну допомогу у форматі 24/7.
  • виявлення онкопатології на ранній стадії.

Протягом року виконується близько 2,100 тисяч ендоскопій, з них: в середньому 1800-ФЕГДС, 100-бронхоскопій, 100-колоноскопій, 50- дуоденоскопій.

Після придбання нового інструментарію буде виконуватися: кліпування, лікування варикозного розширених вен стравоходу та шлунку; зупинка кровотечі (із застосуванням кліпсування, лігування); абляція судинних аномалій; балонна дилатація пілоростенозів. Стентування.

Працівники відділення беруть участь у роботі вітчизняних та міжнародних медичних з’їздів, конференцій та симпозіумів з ендоскопії, хірургії, гастроентерології. Постійно проводиться робота з розробки, вдосконалення та впровадження нових технологій в роботу відділення.