Головна / Новини / Естетична гінекологія та пластична хірургія

Естетична гінекологія та пластична хірургія

Естетична гінекологія дає можливість вирішити ряд делікатних проблем в житті жінки, пов'язаних з гормональними, віковими, післяпологовими змінами, дозволить відчувати себе більш привабливою, жаданою.

Інтимна пластика дозволяє:

-позбутися від неприємних симптомів, пов’язаних з віковими змінами (втрата еластичності геніталій, тонусу м’язів, втрата їх об’єму, свербіж, сухість);

-змінити форму або ширину входу в піхву, поновити симетрію малих і великих статевих губ;

-вирішити проблему нетримання сечі.

Лікарі нашого гінекологічного відділення проводять:

-ВАГІНОПЛАСТИКУ, яка в результаті приводить до підтяжки стінок піхви, зменшенню піхви, усунення нетримання сечі, дозволить позбутися розривів, рубців після пологів, болісних відчуттів при статевому акті.

Включає кольпорафію (корекція розмірів та форми піхви) та перинеопластику (відновлення нормальної фізіологічної будови промежини).

-ЛАБІОПЛАСТИКУ- пластика статевих губ. Хірургічне видалення надлишку тканини дозволяє радикально вирішити як медичні, так і естетичні питання інтимного характеру, як правило, пов’язані з зовнішнім виглядом і особливостями будови жіночих статевих органів. В результаті — зменшені, естетично привабливі зовнішні статеві органи.

-КОРЕКЦІЮ ОПУЩЕННЯ СТІНОК ПІХВИ, ШИЙКИ ЧИ ТІЛА МАТКИ. При вираженому пролапсі (опущенні тазових органів) радикальний метод хірургічного лікування — піхвова екстирпація матки — проводиться у хворих літнього віку при повному чи неповному випадінні матки. У молодших жінок та при бажанні жінки зберегти внутрішні статеві органи, можливі операції з фіксацією органів, що випали, до стінок тазу або передньої черевної стінки.

Також проводяться операції по виправленню невдалих втручань в інтимній зоні чи рецидивів захворювання.

Наші спеціалісти порекомендують вид втручання для досягнення найкращого результату. Перед проведенням операції проводиться повне обстеження здоров’я пацієнта. Всі процедури виконуються в обладнаній операційній зі знеболенням.