Головна / Новини / Фізіотерапевтичне відділення проводить фізіотерапевтичне лікування та реабілітацію хворих міста Житомира та області

Фізіотерапевтичне відділення проводить фізіотерапевтичне лікування та реабілітацію хворих міста Житомира та області

Фізіотерапевтичне відділення КП «Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка» ЖМР проводить фізіотерапевтичне лікування та реабілітацію хворих міста Житомира та області в умовах стаціонару та поліклініки.

Зокрема можливі заняття лікувальною фізкультурою індивідуально або в групових заняттях, пасивна та активна розробка рухів у суглобах, механотерапія, велотренування, складання індивідуальних комплексів ЛФК, соціально-побутова реабілітація.

«У мене був дуже важкий перелом руки. Після операції вона майже не працювала, тому лікар сказав, що мені необхідні фізпроцедури та лікувальна фізкультура.
Місяць я відвідувала фізіотерапевтичні процедури. Паралельно щодня ходжу на лікувальну фізкультуру і з впевненістю можу сказати, що без цього я б не змогла відновити свою руку.

Зараз лікарі відділення її щодня розробляють. Я їм дуже вдячна, бо це титанічна праця. Я розумію, що у моєму віці сподіватися на швидке відновлення не варто, але я відчуваю, що зміни дійсно є», - розповідає пацієнтка КП «Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка» житомирянка Людмила.