Головна / Новини / Некролог

Некролог

На 73 році життя перестало битися серце нашої колеги, лікаря-фтизіатра ЧУБ МАРІЇ ЙОСИПІВНИ…

Впродовж трудової діяльності Чуб Марія Йосипівна підтвердила високе звання і покликання – працювати з людьми і заради людей. Пам’ятаємо і любимо її за уважне ставлення до колег, за щире бажання почути і допомогти кожному, хто цього потребував.

Із 1976 року Марія Йосипівна розпочала свою діяльність лікарем-фтизіатром в міському протитуберкульозному диспансері м. Житомира. З 1980 року займала посаду завідувача диспансеру і в 1993 році була призначена головним лікарем міського протитуберкульозного диспансеру.

У 2002 році, після приєднання диспансеру до Центральної міської лікарні №2, завідувала та була лікарем протитуберкульозного амбулаторно-поліклінічного відділення.

Навколо нашої колеги завжди гуртувалися люди різних професій та статусів, і до кожного вона вміла і прагнула віднайти свій особливий підхід.

Чуйна, уважна, щира, позитивна і принципова, вона випромінювала життєдайну енергію, світло, прагнула передати цінний досвід, уміння молодим колегам та охоче навчалася новому і прогресивному. У нашій пам’яті Марія Йосипівна  назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої.

Вічна світла пам’ять нашій колезі і другу.

         Колектив Центральної міської лікарні №2