Головна / Поліклініка лікарів загальної практики

Поліклініка лікарів загальної практики

Поліклініка лікарів загальної практики при КУ ЦМЛ № 2 заснована у 1994 році  згідно наказу відділу охорони здоров’я Житомирського міськвиконкому від 21 листопада 1994 року.

Розташована  поліклініка  за адресою м. Житомир майдан Визволення, 1.

 Поліклініка складається з відділень лікарів загальної практики сімейної медицини №1, № 2, денного стаціонару, клінічної лабораторії та кабінетів: хірургічний, офтальмологічний, неврологічний, маніпуляційний, оглядовий , фізіотерапевтичний,  ЕКГ, УЗД, кабінет масажу, Rо- кабінету.

 

Відділення лікарів загальної практики

Телефон  відділень    25-46-77

 

Відділення лікарів загальної практики № 1 .

Завідуюча відділенням – Демченко Ольга Михайлівна

Старша медична сестра – Випорханюк Ірина Володимирівна

 

Графік роботи відділення:

Понеділок – 8.00-14.00

Вівторок – 14.00-19.00

Середа – 8.00-14.00

Четвер – 14.00-19.00

П’ятниця – 8.00-14.00

Субота – згідно графіку чергувань.

 

Відділення лікарів загальної практики № 2

Завідуюча відділенням – Піковська Олена Миколаївна

Старша медична сестра – Бухель Алла Олександрівна

 

Графік роботи відділення:

Понеділок – 8.00-14.00

Вівторок – 14.00-19.00

Середа – 8.00-14.00

Четвер – 14.00-19.00

П’ятниця – 8.00-14.00

Субота – згідно графіку чергувань.

Відділення надають первинну медико-санітарну допомогу прикріпленому населенню. Один із основних напрямків діяльності  відділення - профілактика   та попередження захворювань.

 

Робота лікарів загальної практики всіх відділень лікарів загальної практики – сімейних лікарів проводиться в двох напрямках:

І. Прийом хворих в поліклініці.

ІІ. Робота з хворими на дільниці.

 

Відділення здійснюють  надання первинної медико-санітарної допомоги прикріпленому населенню на засадах сімейної медицини, а саме:

  1. Надання медичної допомоги населенню на прикріплених дільницях.
  2. Диспансеризація хворих.
  3. Профілактична робота на дільниці.
  4. Ведення хворих в денних та домашніх стаціонарах.
  5. Проведення санітарно-освітньої роботи по гігієнічному вихованню населення, пропаганди здорового способу життя, профілактики захворювань.
  6. Проведення амбулаторного прийому і відвідування вдома, проведення комплексу профілактичних і оздоровчих, діагностично-лікувальних і реабілітаційних заходів.
  7. Своєчасне консультування і госпіталізація планових та ургентних хворих у встановленому порядку.
  8. Проведення експертизи тимчасової втрати непрацездатності пацієнтів у відповідності з інструкцією.

 

Денний стаціонар №1

Відділення розгорнуте на базі поліклініки лікарів загальної практики КУ ЦМЛ №2 за адресою: пл.Визволення 1, ІІ  поверх, телефон відділення 26-08-79

Завідувач ДС №1 – Мамульчик Олена Петрівна

Ст.м/с ДС№1 – Бойко Іоланта Янівна

Основним напрямком діяльності відділення є надання комплексної висококваліфікованої медичної допомоги (наближеної за обсягом і якістю до стаціонарної) пацієнтам з гострими захворюваннями та хронічними хворобами у фазі загострення, післяопераційним хворим та іншим категоріям хворих, що не мають медичних показань до стаціонарного лікування.

 

Відділення денного стаціонару №1 розраховане на 60 ліжок, із них :

10 кардіологічних;

10 пульмонологічних;

7 ревматологічних;

5 гастроентерологічних;

3 нефрологічних;

20 неврологічних;

5 хірургічних;

Денний стаціонар №1 працює в дві зміни:

з 8.00 – 19.00 в зимовий період, з 8.00 – 20.00 в літній період.

 

 Відбір хворих для госпіталізації в денний стаціонар здійснюють сімейні лікарі та інші фахівці (хірург, офтальмолог,  невролог) лікувально-профілактичного закладу.

 В умовах денного стаціонару проводяться внутрішньовенні крапельні, струминні, внутрішньом’язеві та підшкірні введення медикаментозних засобів протягом курсу лікування, при необхідності в комплексі з фізіотерапевтичними процедурами, а також здійснюється надання невідкладної допомоги з приводу гострих станів, які виникли під час перебування в поліклініці.

 

Клініко-діагностична лабораторія

Сучасна обладнана лабораторія, яка відповідає критеріям атестації і атестована на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду в галузі охорони здоров’я та    має відповідний сертифікат. 

Зав. КДЛ  - Контурська Зінаїда Степанівна

Можливість проведення  таких видів лабораторних досліджень:

біохімічних досліджень (показники білкового, вуглеводного, ліпідного обміну, показники системи гемостазу, ферменти та ін.);

гематологічні дослідження (загальний аналіз крові, наявність ZE – клітин, малярійні плазмодії в препаратах крові та ін.);

загальноклінічні дослідження (загальний аналіз сечі, паразитарні дослідження, дослідження виділень сечостатевих органів, зішкріб на наявність елементів дріж. грибів та ін.);

мікробіологічні дослідження (наявність мікобактерій туберкульозу);

імунологічні дослідження ( ревмопроби, визначення групи крові системи АВО та резус фактора, наявність антигенів халікобактер пілорі (швидкий тест) та ін.);

 

Реєстратура

На даний момент  реєстратура поліклініки лікарів загальної практики  КУ ЦМЛ №2 обслуговує 28 дільниць що нараховує  43283тис. населення, надає інформацію населенню про години прийому лікарів всіх спеціальностей  а також номерів кабінетів де вони знаходяться; прийом викликів лікарів додому, внесення необхідних змін на титульну сторінку амбулаторних карт, їх нумерація та реєстрація дільничних реєстраційних   журналів; контроль   та   своєчасне   повернення   амбулаторних   карт   в   реєстратуру; заведення   амбулаторних   карт   по   заявах; направлення пацієнтів на флюрообстеження, онкологічний огляд; надання інформації про порядок роботи поліклініки і стаціонару , які надають медичну допомогу населенню у вихідні та святкові дні.

 

У   будні   дні   реєстратура  працює  з  7:30 – 19:00 .

Викликати лікаря додому можна за номерами:   (0412) 26-03-17