Головна / Поліклініка Л.Українки / Денний стаціонар №1 (терапевтичного профілю)

Денний стаціонар №1 (терапевтичного профілю)

Денний стаціонар №1 (терапевтичного профілю) розгорнутий на базі поліклініки КП “Лікарня №2 ім.В.П.Павлусенка” ЖМР за адресою: Лесі Українки, 16, ІІІ поверх.

Основним напрямком діяльності ДС №1 є надання комплексної висококваліфікованої медичної допомоги (наближеної за обсягом і якістю до стаціонарної) пацієнтам з гострими захворюваннями та хронічними хворобами у фазі загострення; проведення заходів щодо діагностики при гострих захворюваннях або загостренні хронічних хвороб, за умови відсутності показів до цілодобового лікарського нагляду; надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам при невідкладних станах в умовах амбулаторно-поліклінічного закладу; до лікування хворих та проведення їх реабілітації в стадії затухаючого загострення захворювання, неповної ремісії, після виписки з лікувально-профілактичного закладу.

 Денний стаціонар розрахований на 60 ліжко-відвідувань вдень.

 Денний стаціонар працює з 8:00-19:00.

Пацієнти госпіталізуються в ДС №1 за направленнями сімейних лікарів та інших фахівців (кардіолога, ревматолога, гастроентеролога, отоларинголога, хірурга, травматолога, уролога тощо) лікувально-профілактичного закладу.

В умовах денного стаціонару №1 проводяться внутрішньовенні краплинні введення лікарських засобів, внутрішньовенні струминні введення лікарських засобів, внутрішньом’язеві ін’єкції, підшкірні ін’єкції протягом курсу лікування, при необхідності в комплексі з фізіотерапевтичними процедурами. Для пацієнтів із захворюванням легень застосовується небулайзерна терапія.