Головна / Поліклініка Л.Українки / Денний стаціонар №1

Денний стаціонар №1

Денний стаціонар №1 розгорнутий на базі поліклініки КП “Лікарня №2 ім.В.П.Павлусенка” ЖМР за адресою: Лесі Українки, 16, ІІІ поверх, тел.42-48-53

Основним напрямком діяльності ДС №1 є надання комплексної висококваліфікованої медичної допомоги (наближеної за обсягом і якістю до стаціонарної) пацієнтам з гострими захворюваннями та хронічними хворобами у фазі загострення; проведення заходів щодо діагностики при гострих захворюваннях або загостренні хронічних хвороб, за умови відсутності показів до цілодобового лікарського нагляду; надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам при невідкладних станах в умовах амбулаторно-поліклінічного закладу; до лікування хворих та проведення їх реабілітації в стадії затухаючого загострення захворювання, неповної ремісії, після виписки з лікувально-профілактичного закладу.

 Денний стаціонар розрахований на 60 ліжко-відвідувань вдень.

 Денний стаціонар працює в дві зміни:

  • 00-19.00 (в зимовий період)
  • 00-20.00 (в літній період)

Пацієнти госпіталізуються в ДС №1 за направленнями сімейних лікарів та інших фахівців (кардіолога, ревматолога, гастроентеролога, отоларинголога, хірурга, травматолога, уролога тощо) лікувально-профілактичного закладу.

В умовах денного стаціонару №1 проводяться внутрішньовенні краплинні введення лікарських засобів, внутрішньовенні струминні введення лікарських засобів, внутрішньом’язеві ін’єкції, підшкірні ін’єкції протягом курсу лікування, при необхідності в комплексі з фізіотерапевтичними процедурами. Для пацієнтів із захворюванням легень застосовується небулайзерна терапія.

Очолює роботу денного стаціонару №1 Мамульчик Олена Петрівна лікар-терапевт вищої категорії (загальний стаж роботи — 20 років). В відділенні працюють кваліфіковані сестри медичні процедурні: з вищою кваліфікаційною категорією — 3, з першою кваліфікаційною категорією — 3. Організовує роботу відділення сестра медична старша Гончарова Тетяна Валентинівна вищої категорії ( загальний стаж роботи — 16 років).