Головна / Поліклініка Л.Українки / Хірургічне відділення

Хірургічне відділення

Розташоване   на    першому поверсі поліклініки КУ ЦМЛ №2, де надається амбулаторна кваліфікована допомога пацієнтам за профілями: хірургічний, травматологічний, урологічний, проктологічний.
На чолі із завідуючим, лікарем-хірургом вищої категорії Борисенко Геннадієм Павловичем, працюють:
2 лікаря-уролога: Стещенко І.О. – лікар вищої категорії та Яцук М.М. – лікар першої категорії;
3 лікаря-хірурга: Трубніков В.В. – лікар вищої категорії, Піддубний В.В. – лікар першої категорії, Водяницька С.В. – лікар першої категорії;
хірург-ендокринолог: Кобилинський В.С.;
проктолог: Миронов В.І.  – лікар першої категорії;
2 лікаря ортопеда-травматолога: Яцик В.А. – лікар першої категорії, Горбенко В.В. – лікар першої категорії;
сестра медична старша Нижник Наталія Володимирівна – вища кваліфікаційна категорія та 14 сестер медичних, які мають кваліфікаційні категорії (7 – вищу, 2 – другу), решта пройшла курси підвищення кваліфікації.
Згідно всім вимогам маємо:

  • відокремлену операційну, яка складається з операційної зали, передопераційної та палати для пацієнтів, які перебувають на стаціонарі одного дня;
  • гнійну перев’язочну;
  • оглядові кабінети: урологічний та проктологічний ;
  • гіпсовочну;

Всі кабінети оснащені сучасною медичною апаратурою, меблями, м’яким інвентарем та інструментарієм в необхідній кількості, операційними столами, всіми засобами для отримання належного сандезепідрежиму.

В операційній надається допомога хворим з такими патологіями:

  • ліпоми
  • атероми
  • кили
  • венектомії
  • висічення колоїдних рубців з використанням методики естетичної хірургії.

В перев’язочній виконується, операції з гнійно-запальними захворюваннями (абсцеси, флегмони, фурункульози, врощі нігті та інші), а також перев’язки.

З 2014 року на базі відділення працює кабінет «Діабетичної ступні», де ведеться консультативно-діагностичний прийом, проводяться маніпуляції та перев’язки при синдромі «Діабетичної ступні». В лікувальних методиках використовується внутрішньовенне лазерне опромінення крові. Виконуються діагностичні маніпуляції при патології щитоподібної залози.
В процесі роботи проводиться ретельний диспансерний нагляд за пацієнтами. Існує взаємозв’язок з поліклінічною службою та стаціонаром.

Також важливим завданнями по охороні здоров’я є діагностика захворювань на ранніх стадіях, впровадження новітнього діагностичного обладнання, скринінгових систем, індивідуалізація та комплексний підхід в лікуванні, ефективна санітарно-освітня робота, і як наслідок, досягнення позитивних зрушень на шляху   подолання недуг.  
Телефон відділення: 42 48 67