Головна / Поліклініка Л.Українки / Рентгенологічне відділення

Рентгенологічне відділення

Рентгенологічне відділення поліклініки КП «Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка»ЖМР знаходиться на другому поверсі : флюорографічний каб. №222, рентгенологічний каб. №231-232.

Флюорографічний кабінет оснащений новітньою комп’ютеризованою апаратурою, яка дає змогу більш якісного огляду рентгензнімків та зменшення дози рентгенологічного випромінювання на пацієнтів та обслуговуючий персонал. В наявності є  флюоротека пацієнтів.

Рентгенологічний кабінет має дві рентгенологічні установки для проведення основних рентгендіагностичних обстежень. У відділенні працюють чотири лікаря-рентгенолога, шість рентген- лаборантів, чотири реєстратора та дві молодші медсестри.

Лікарі –рентгенологи  та рентген- лаборанти відділення – це висококваліфіковані спеціалісти, які проводять: якісний опис знімків, консультативну допомогу персоналу структурного підрозділу та фахівцям клінічних підрозділів; впроваджують у практику нові високоефективні методи досліджень; систематично удосконалюють свій професійний рівень, володіють методикою роботи з рентген апаратурою, с комп’ютерною технікою.

Методи діагностичних обстежень, що застосовуються в поліклініці:

Рентгенографія кісток та суглобів

Рентгенографія черепа

Рентгенографія хребта

Оглядова рентгенографія органів грудної порожнини

Оглядова рентгенографія органів черевної порожнини

Оглядова орографія

 Метросальпінгографія (з залученням акушера-гінеколога)

Флюорографія органів грудної порожнини в основних та додаткових проекціях

Ви можете бути впевнені, що спеціалісти рентгенографічного кабінету якісно зроблять Вам необхідні обстеження та проведуть опис наявних рентгенограм. Завжди раді Вас бачити в нашому відділенні.