Реєстратура

Складається із приміщення реєстратури й архіву медичної документації.
Відділення підпорядковується Наказу МОЗ України № 110 «Про затвердження форм первинної облікової документації та Інструкцій щодо їх  заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров’я незалежно від форми власності і підпорядкування»
В реєстратурі є  вікно для довідок  і  4 вікна. Пацієнтів зустрічають 7 реєстраторів,  які працюють позмінно.


Всі реєстратори мають середню спеціальну освіту, стаж по відділенню в середньому складає  6 років.
Реєстратуру очолює відповідальний реєстратор – Олішевська Оксана Михайлівна.
Функції  відділення  полягають  у: 

  • наданні інформації населенню про години прийому лікарів всіх спеціальностей  а також номерів кабінетів де вони знаходяться;
  • електронний запис пацієнта на прийом до лікаря;
  • внесення необхідних змін на титульну сторінку амбулаторних карт, їх нумерація та реєстрація дільничних реєстраційних   журналів;
  • контроль   та   своєчасне   повернення   амбулаторних   карт   в   реєстратуру;
  • заведення   амбулаторних   карт   по   заявах.
  • підбір та передачі у відділення стаціонару амбулаторних карт хворих .
  • направлення пацієнтів на флюрообстеження, профілактичний, онкологічний огляд,   в   кабінеті   долікарського   прийому   у   відділення   профілактики.
  • надання інформації про порядок роботи поліклініки і стаціонару , які надають медичну допомогу населенню у вихідні та святкові дні.

 

У   будні   дні   реєстратура  працює  з  7:30 – 20:00 .

Контактний   номер  телефону   для   довідок:     (0412) 42-48-62 .

У вихідні дні поліклініка не працює.

Графік роботи працівників поліклініки

з 01.04.2020 року на період карантину,

режим роботи в першу зміну з 08 год до 16 год

Відділення

ПІБ

зміна

Відділення ЛТЕ

Турко Т.С. - завідуюча

Іщук Н.П.- с/м старша

Коваленко Н.А. – с/м

1 зміна

Реєстратура

Олішевська О.М. – реєстратор медичний

1 зміна

Хірургічне відділення

Борисенко Г.П. – завідділення

Печенюк Н.В. – в.о. с/м старшої

Водяницька С.В. – лікар-хірург

Вербицька М.М. – с/м

Горбенко В.В. – лікар-травматолог

Черненко О.І. – с/м

Яцик В.Я. – лікар травматолог

Васильєва С.В. – с/м

Переходюк І.П. – с/м

Заїнчковська В.Д. – мол.сестра

1 зміна

Проти-туберкульозний кабінет

Белан Г.П. – лікар-фтизіатр

Морква Л.С. – с/м

1 зміна

Рентгенологічний кабінет

Кузів Б.І. – завідувач

Щербина М.М. - рентгенолаборант

Шавурська О.І. - рентгенолаборант

Рекша М.П. – мол.сестра

Шрамко В.І. – лікар-рентгенолог

І зміна

ІІ зміна

з 08.00

до 20.00

.

КДЛ

Базилюк Л.В. – ф/лаборанта

1 зміна

Жіноча консультація

Михайлова О.Л. – в.о.зав.відділілення

Северінко О.В. – лікар-акушер-гінеколог

Чумакова А.М. – лікар-акушер-гінеколог

Старобуд Л.В. – акушерка старша

Черниш С.М. - акушерка

Борейко О.П. – акушерка

1 зміна

Загально-поліклінічний персонал та господарсько-обслуговуючий

Шрамко В.І. – заступник головного лікаря з ПРР

Добровінська О.П. - діловод

Гончарова Т.В. – с/м старша

Андрієнко К.М. - інженер

Олішевська Г.Я. – сестра –господиня

Нероденко Л.О. - монтажник сантехнічних систем

8 год

8 год

7 год 42 хв

8 год

8 год

8 год

Офтальмологічне відділення

Слободенюк О.М. - завідувач

Мирончук Т.Ю.- с/м старша

1 зміна

Отоларингологічне відділення

Клименко А.Б. - завідуюча

Хиля Н.В. – с/м старша

1 зміна

Неврологічне відділення

Рублюк Н.Ю. - завідувач

Смольська І.С. – с/м старша

1 зміна

Ендокринологічний кабінет

Писаренко Т.Г. – лікар-ендокринолог

Ходакова Т.П. – с/м

1 зміна

Кардіологічний кабінет

Німець О.В. – лікар-кардіолог

Луденцова Н.М. – с/м старша профілактичного відділення

1 зміна

Онкологічний кабінет

Вакарюк І.Г. – лікар-онколог

1 зміна

Кабінет інфекційних захворювань

Сабадаш Х.П. – лікар-інфекціоніст

Самчишина Л.Г. – с/м

1 зміна

Молодший медперсонал відділень поліклініки

Литвин Т.В.

Любарець О.А.

Похильченко О.О.

Ковальова О.А.

Завадська А.І.

Дем’янюк С.С.

Савченко Г.М.

Ніколайчук Н.О.

І зміна

ІІ зміна

.

ЦСВ

Синянська В.І. – с/м

1 зміна

Медична комісія військкомату

наказ №196 від 26.12.2019 року

Орехівська Л.Л.- завідуюча профілактичним відділенням

Тянюгіна Л.В. – лікар-терапевт

Сахневич Н.В.- лікар-хірург

Рикова А.Ю.- лікар-невропатолог

Павлюк Л.М.- лікар-отоларинголог

Бондарчук Л.Г. – лікар-офтальмолог

Завакевич С.Ф. – с/м

Дімова О.В. – с/м профвідділення

Костецька Р.В. – с/м неврологічного відділення

Сахневич Е.К.- с/м отоларингологічного відділення

Данильчук Т.П. – с/м офтальмологічного відділення

Коваль О.В. – с/м хірургічного відділення

1 зміна

Військкомат

Атрощенко К.В. – с/м

Ільченко Л.В. – с/м

1 зміна