Жіноча консультація

Відділення жіночої консультації КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" ЖМР знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Л.Українки, 16, 3-й поверх поліклініки, кабінети № 301-318.


На нашій базі функціонує міський кабінет патології шийки матки, оснащений відеокольпоскопом та сучасним багатофункціональним гінекологічним кріслом з  електроліфтом, що дає змогу проводити оздоровлення патології шийки матки усім жінкам  міста диспансерної групи включаючи жінок з обмеженими фізичними можливостями.

У відділенні розгорнуто операційну для проведення амбулаторних гінекологічних операцій з передопераційною стерилізацією та   приміщенням тимчасового перебування післяопераційних пацієнтів.
Кабінет ультразвукової діагностики жіночої консультації оснащений сучасним УЗ апаратом експерт-класу, що дає можливість обстежувати   вагітних на  будь-якому терміні вагітності та виявляти левову частину вроджених вад розвитку плоду. В кабінеті працюють 2 кваліфіковані лікаря променевої діагностики, які мають сертифікати по пренатальній діагностиці МОЗ України.

У відділенні жіночої консультації КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" ЖМР постійно проводяться заняття у «школі відповідального батьківства». Для цього оснащено дві тренінгові  зони, як для групових занять, так і для індивідуальної підготовки подружніх пар до пологів та грудного вигодовування.

Основним завданням в роботі колективу жіночої консультації є заходи щодо збереження репродуктивного здоров'я населення  Богунського району м. Житомира, диспансеризація вагітних та гінекологічних хворих, профілактика та лікування акушерської та гінекологічної патології, планування  сім'ї, санітарно-освітня робота, підготовка вагітних до пологів і залучення сім'ї до навчання «школі відповідального батьківства», лікування жінок м. Житомира з передпухлинною патологією шийки матки.

Архів новин

Грудень 2019

Новий апарат УЗД для вагітних

Ціна аборту