Жіноча консультація

Відділення жіночої консультації КУ ЦМЛ №2 знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Л.Українки, 16, 3-й поверх поліклініки, кабінети № 301-318.

Обслуговує 81 тисячу жіночого населення Богунського району м. Житомира, з них 36 268 жінок фертильного віку.
У відділенні працюють 17 лікарів акушер-гінекологів, 2 лікаря УЗД, 1 лікар-терапевт. 13 лікарів мають вищу кваліфікаційну категорію, 3  лікарі – першу категорію, та  2 лікарі - другу кваліфікаційну категорію.
На нашій базі функціонує міський кабінет патології шийки матки, оснащений відеокольпоскопом та сучасним багатофункціональним гінекологічним кріслом з  електроліфтом, що дає змогу проводити оздоровлення патології шийки матки усім жінкам  міста диспансерної групи включаючи жінок з обмеженими фізичними можливостями («жінки - візочники»).

У відділенні розгорнуто операційну для проведення амбулаторних гінекологічних операцій з передопераційною стерилізацією та   приміщенням тимчасового перебування післяопераційних пацієнтів.
Кабінет ультразвукової діагностики жіночої консультації оснащений сучасним УЗ апаратом експерт-класу, що дає можливість обстежувати   вагітних на  будь-якому терміні вагітності та виявляти левову частину вроджених вад розвитку плоду. В кабінеті працюють 2 кваліфіковані лікаря променевої діагностики, які мають сертифікати по пренатальній діагностиці МОЗ України.

У відділенні жіночої консультації КУ ЦМЛ №2 постійно проводяться заняття у «школі відповідального батьківства». Для цього оснащено дві тренінгові  зони, як для групових занять, так і для індивідуальної підготовки подружніх пар до пологів та грудного вигодовування.
Колектив відділення жіночої консультації представлений лікарями акушер-гінекологами (12 осіб - вищої та 2 - першої категорій) та  акушерками (12 осіб – вищої та 7- першої категорій).

Основним завданням в роботі колективу жіночої консультації є заходи щодо збереження репродуктивного здоров'я населення  Богунського району м. Житомира, диспансеризація вагітних та гінекологічних хворих, профілактика та лікування акушерської та гінекологічної патології, планування  сім'ї, санітарно-освітня робота, підготовка вагітних до пологів і залучення сім'ї до навчання «школі відповідального батьківства», лікування жінок м. Житомира з передпухлинною патологією шийки матки.