Головна / Стаціонар / Хірургічне відділення №2

Хірургічне відділення №2

 • 20.01.2016

  Гнойна хірургія

  Відділення гнійної хірургії  розраховане на 30 ліжок.
  Завідує відділенням лікар хірург  вищої категорії Заслужений лікар України Анатолій Олександрович Мельничук.
  Використовується для лікування німецький апарат « ЗЁРИНГ» за 300 тисяч гривень для лікування гнійних ран, що дозволяє скоротити курс лікування на 30% часу.
  Широко застосовується барокамера, УФОК, при показах гемабсорція та інші види екстракорпоральних методів лікування. Широко застосовується УВЧ, кварц, діодінамики, магнітотерапія, лазерний промінь та інше фізіотерапевтичне лікування.

  Профілюючим є лікування ускладнених форм цукрового діабету (діабетична ступня) За останні 10 років проліковано більше 1000 хворих з діабетичною  ступнею. Є певні досягнення , якщо по Україні 10 – 12% високих ампутацій кінцівок, то у нас 5,4%.
  Застосовується лікування сучасними методами.
  Проводимо  аутодермопластику при обширних трофічних виразках. Крім того у нас лікуються хворі з абсцесами та флегмонами різних локалізацій, після тромбофлебетичним синдромом з трофічними розладами. Процент заживлення  ран по відділенню до 70 %.
   Лікуються гострі тромбофлебіти поверхневих вен з застосуванням сучасних технологій – венектомії, облітеруючий ендартеріїти, бешихи  тощо.
  У відділенні працює висококваліфікований колектив лікарів, середнього та молодшого персоналу 70 % яких мають І та вищу категорію.