Про нас

Комунальна установа Центральна міська лікарня № 2 м. ЖитомираГоловний лікар - заслужений лікар України
Павлусенко Віктор Петрович

Комунальна установа Центральна міська лікарня № 2 м. Житомира – це заклад охорони здоров’я для надання первинної та вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги жителям району. Головний лікар Павлусенко Віктор Петрович.

Лікарня має наступні підрозділи:

- поліклініка КУ ЦМЛ №2 – заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи Бондаренко Людмила Григорівна;

- поліклініка лікарів загальної практики – завідуючий Шрамко Віктор Іванович;

- протитуберкульозне амбулаторно-поліклінічне відділення – завідуючий Мануйлов Дмитро Миколайович;

- відділення детоксикаційної допомоги.

До складу лікарні входить стаціонар (на 305 ліжок) та амбулаторно-поліклінічна служба. КУ ЦМЛ №2 оснащена сучасними діагностичними та лікувальним обладнанням, що дає можливість підвищити якість медичної допомоги населенню, проводити складні інструментальні методи досліджень та надавати сучасний комплекс лікувальних заходів.

В лікарні працює 1155 чоловік, з них 228 лікарів, 535 середнього медичного персоналу. Весь персонал висококваліфікований, про що свідчить велика кількість нагород, почесних грамот. В КУ ЦМЛ №2 працює три заслужених лікаря України: Павлусенко Віктор Петрович, Мельничук Анатолій Олександрович, Шрамко Віктор Іванович, п’ять відмінників охорони здоров’я.

Головний лікар Павлусенко В.П. нагороджений орденами «Данила Галицького», «За заслуги» ІІ ступеня, «За заслуги» ІІІ ступеня. Завідуючий відділення гнійної хірургії Мельничук А.О. нагороджений орденами «Знак Пошани», «Трудового Червоного Прапора». В колективі працює два лауреати премії імені О.Ф. Гербачевського.

Лікарня має низку сучасного медичного обладнання. Так в хірургічному відділенні № 1 функціонує лапароскопічна стійка, яка використовується як з діагностичною, так і з лікувальною метою. Зокрема, для уточнення діагнозу при патології органів черевної порожнини здійснюється діагностична лапароскопія, яка дає можливість під контролем зору обстежити хворий орган.

При оперативному втручанні лапароскопічний метод зменшує травматичність під час операції і скорочує терміни післяопераційного періоду.

Цифровий рентген-апарат, яким обладнано рентгенкабінет стаціонару, за лічені хвилини видає результати обстеження на екран. Згідно з сучасними вимогами, здійснюється цифрова обробка зображення, що у багато разів підвищує якість зображення і не вимагає повторного рентгенобстеження хворого. Інформація зберігається на цифрових носіях на необмежений термін, з можливістю роздрукувати результати у будь-який час.

В приймально-діагностичному відділенні стаціонару та поліклініці функціонують два ендоскопи японського виробництва, які дозволяють на ранніх стадіях визначити та діагностувати онкопатологію та інші хвороби органів травлення.

В кардіологічному відділенні стаціонару успішно використовується холтерівська система добового моніторування стану роботи серця, система добового моніторування артеріального тиску, електрокардіограф із додатковим програмним забезпеченням і розширеним комп'ютерним аналізом ЕКГ.

В клініко-діагностичній лабораторії КУ «ЦМЛ №2» при лабораторних дослідженнях використовують сучасний бінокулярний мікроскоп, біохімічні аналізатори; гемакоагулометр. Ці прибори, згідно з регламентом обстежень, мають широкий спектр в лабораторній діагностиці.

Жіноча консультація поліклініки ЦМЛ № 2 в своїй роботі використовує УЗ апарат експерт класу та два кольпоскопи, що дає можливість якісно обстежити жінок і виявити вчасно гінекологічну патологію.

Здійснюється дворазовий УЗ - скринінг вагітних, що дає змогу виявити вади розвитку плоду на ранніх термінах вагітності та на 22-у тижні.

В поліклініці КУ «ЦМЛ №2» повністю реорганізоване хірургічне відділення та відділення функціональної діагностики. Проведено капітальний ремонт протитуберкульозного амбулаторно-поліклінічного відділення.

Для осіб з обмеженими фізичними можливостями, для безперешкодного доступу їх до корпусів поліклінік та стаціонару, обладнанні пандуси. Проведені реконструкція пральні з оснащенням сучасними пральними машинами.

Колектив КУ «ЦМЛ № 2» докладає багато зусиль для відновлення здоров'я та збереження життя кожної людини.

123