Про нас

Комунальне підприємство "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" Житомирської міської ради – це заклад охорони здоров’я для надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги жителям району. Директор КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" ЖМР Кухарук Ігор Васильович.

До складу лікарні входить стаціонар (на 305 ліжок) та поліклініка, якою керує медичний директор з поліклінічного розділу роботи Павлусенко Олег Вікторович. 

Лікарня носить ім'я Віктора Петровича Павлусенка - заслуженого лікаря України, депутата міської ради двох скликань 1999 року та 2004 року. Нагороджений Відзнакою «За заслуги» ІІІ ступеня у 2004 році та ІІ ступеня у 2009 році, Орденом «Данила Галицького» у 2009 році, лауреат премії О.Ф.Гербачевського 2013 року. Завдяки людським якостям, професійному досвіду та знанням Віктор Петрович користувався заслуженим авторитетом і повагою серед колег та працівників лікарні, населення міста, області та за її межами. Працював у лікарні №2 м. Житомира більше 20 років. Громадськість міста знала і цінувала його як невтомного керівника, сумлінну, творчу людину, яка віддавала увесь свій життєвий досвід та знання для вирішення найскладніших проблем охорони здоров'я України.

КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" Житомирської міської ради оснащена сучасними діагностичними та лікувальним обладнанням, що дає можливість підвищити якість медичної допомоги населенню, проводити складні інструментальні методи досліджень та надавати сучасний комплекс лікувальних заходів.

В лікарні працює 824 чоловік, з них 156 лікарів, 383 середнього медичного персоналу, інші 285 осіб. Весь персонал висококваліфікований, про що свідчить велика кількість нагород, почесних грамот. В КП "Лікарня №2" Житомирської міської ради працюють п’ять відмінників охорони здоров’я та два лауреати премії імені О.Ф. Гербачевського.

Лікарня має низку сучасного медичного обладнання. Так в хірургічному відділенні № 1 функціонує лапароскопічна стійка, яка використовується як з діагностичною, так і з лікувальною метою. Зокрема, для уточнення діагнозу при патології органів черевної порожнини здійснюється діагностична лапароскопія, яка дає можливість під контролем зору обстежити хворий орган.

При оперативному втручанні лапароскопічний метод зменшує травматичність під час операції і скорочує терміни післяопераційного періоду.

Цифровий рентген-апарат, яким обладнано рентгенкабінет стаціонару, за лічені хвилини видає результати обстеження на екран. Згідно з сучасними вимогами, здійснюється цифрова обробка зображення, що у багато разів підвищує якість зображення і не вимагає повторного рентгенобстеження хворого. Інформація зберігається на цифрових носіях на необмежений термін, з можливістю роздрукувати результати у будь-який час.

В приймально-діагностичному відділенні стаціонару та поліклініці функціонують два ендоскопи японського виробництва, які дозволяють на ранніх стадіях визначити та діагностувати онкопатологію та інші хвороби органів травлення.

В міському центрі ішемічної хвороби та некоронарогенних захворювань серця використовується холтерівська система добового моніторування стану роботи серця, система добового моніторування артеріального тиску, електрокардіограф із додатковим програмним забезпеченням і розширеним комп'ютерним аналізом ЕКГ.

В клініко-діагностичній лабораторії КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" Житомирської міської ради при лабораторних дослідженнях використовують сучасний бінокулярний мікроскоп, біохімічні аналізатори; гемакоагулометр. Ці прибори, згідно з регламентом обстежень, мають широкий спектр в лабораторній діагностиці.

Жіноча консультація поліклініки  КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" Житомирської міської ради в своїй роботі використовує УЗ апарат експерт класу та два кольпоскопи, що дає можливість якісно обстежити жінок і виявити вчасно гінекологічну патологію.

Здійснюється дворазовий УЗ - скринінг вагітних, що дає змогу виявити вади розвитку плоду на ранніх термінах вагітності та на 22-у тижні.

В поліклініці КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" Житомирської міської ради повністю реорганізоване хірургічне відділення та відділення функціональної діагностики.

Для осіб з обмеженими фізичними можливостями, для безперешкодного доступу їх до корпусів поліклініки та стаціонару, обладнанні пандуси. Проведені реконструкція пральні з оснащенням сучасними пральними машинами.

Колектив КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" Житомирської міської ради докладає багато зусиль для відновлення здоров'я та збереження життя кожної людини.

Архів новин

Грудень 2019

Медична реформа

Березень 2020

Флешмоб до Шевченківських днів в КП "Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка" Житомирської міської ради

Серпень 2020

Тести на covid у КП "Лікарня №2" ім. В.П.Павлусенка користуються попитом 

Серпень 2020

Фінансування лікарні