Головна / Новини / МОЗ пропонує надсилати свої пропозиції до проекту переліку лікарських засобів та інших товарів, які закуповуватимуться міжнародними організаціями за кошти Держбюджету

МОЗ пропонує надсилати свої пропозиції до проекту переліку лікарських засобів та інших товарів, які закуповуватимуться міжнародними організаціями за кошти Держбюджету

Як повідомляє МОЗ України, упродовж п’яти робочих днів можна надсилати свої пропозиції до проекту Переліку (номенклатури) лікарських засобів, виробів медичного призначення, обладнання та інших товарів, робіт і послуг, які закуповуватимуться міжнародними спеціалізованими організаціями за кошти Державного бюджету на 2018 рік.

Затвердження номенклатури – один з найперших кроків державних закупівель. Погоджений перелік лягає в основу технічного завдання для спеціалізованих організацій, які будуть здійснювати закупівлі для українських пацієнтів.

Як повідомляє Міністерство, їм вперше з 2014 року вдалося вирівняти графік закупівельного процесу та ще до початку нового року визначити і винести на обговорення номенклатури. 

Наразі на громадське обговорення винесено 26 номенклатур. До обговорення готується ще 16 номенклатур, які буде оприлюднено найближчим часом. 

Номенклатури за напрямами можна переглянути тут. Пропозиції та зауваження МОЗ просить надсилати до 26.12.2017 року до 18:00 до Медичного департаменту Міністерства охорони здоров’я України або в електронному вигляді на адресу – . У темі листа обов’язково вказувати «Пропозиції до номенклатури за напрямом – (Обов’язково вказати напрям)».